ANALIZY

Analizy

Koloroskop osobisty

To pełny portret kolorystyczny człowieka, obejmujący diagram kolorystyczny i uzupełniający go opis, mieszczący się na 13-14 stronach. Na koloroskop osobisty składają się:

– osobisty, wewnętrzny kolor (możliwość poznania osobistego Daru koloru)

– moc kolorów i ich możliwości (tłumaczenie osobistych kolorów, które osoba posiada w sobie, z różnych punktów widzenia)

– wpływ kolorów na konstytucję człowieka (zdrowie, nastrój, dobrostan psychiczny, fizyczny)

– niedobory kolorystyczne i nadmiar kolorów z ich konsekwencjami

– wyzwania życiowe i zadania do wykonania

– miejsce zajmowane na tzw. autostradzie życia (określenie wpływów galaktycznych na życie człowieka)

– wskazówki do pracy z kolorami   

Koloroskop osobisty sporządza się w oparciu o datę urodzenia, imię i nazwisko osoby, której analiza ma dotyczyć  

Koloroskop osobisty może zostać sporządzony dla:

– jednej osoby

– dla par, w tym przypadku dwie analizy osobiste są rozszerzone o analizę wspólną osób będących w związku

– dla całej rodziny, tutaj sytuacja wygląda analogicznie

 

Koloroskop firmy

To analiza służąca określeniu potencjału firmy i/lub jej zagrożeń. Obejmuje diagram kolorystyczny i uzupełniający go opis, zawarty na 2-3 stronach. Na koloroskop firmy składają się:

– analiza roku założenia firmy (osobisty, wewnętrzny kolor) i nazwy firmy

 

Koloroskop dla firm

To analiza mająca na celu poznanie potencjału pracowników. Umożliwiająca pracodawcy rozdzielanie zadań w zespole z jakim pracuje, stosownie do umiejętności i predyspozycji każdego z członków zespołu. Pomocna przy tworzeniu efektywnego teamu. Obejmuje diagram kolorystyczny analizowanej osoby i skrócony opis nt. potencjału i zdolności danego pracownika.

Koloroskop może być znakomitym prezentem urodzinowym dla bliskiej osoby lub oryginalnym prezentem ślubnym dla par, które wkraczają na nową drogę życia.

Jest pomocny w doborze kolorów związanych z różnymi formami terapii kolorami, np. w naświetlaniach narządu ruchu, terapii snoezelen, różnych formach chromoterapii. 

Warunkiem wykonania koloroskopu jest wpłata należnej kwoty za analizę oraz podanie danych, niezbędnych do powstania koloroskopu.

W przypadku koloroskopu osobistego i koloroskopu dla firm, są to: data urodzenia, imię i nazwisko.

W przypadku koloroskopu firmy, są to: pełna data założenia firmy lub sugerowana data rejestracji, która ma nastąpić oraz nazwa firmy, a także przedmiot jej działalności (branża, której dotyczy).

 

Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością wpływających zgłoszeń. Przeciętny czas oczekiwania na wykonanie analizy to okres 2 tygodni.