Urszula Gutt

PODZIĘKOWANIE

Chciałabym, w imieniu własnym jak i pani Jadwigi Balewskiej, serdecznie podziękować pani Małgorzacie Musioł za możliwość udziału w projekcie „Przystanek Alzheimer” (październik-grudzień 2017 r.), zorganizowanym przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Żoliborz M. St. Warszawy.

Formuła zajęć, profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów terapeutycznych z zakresu koloroterapeutyki i Mandali Terapeutycznej przez panią Musioł zasługują na najwyższe uznanie.

Jako pedagog, ze specjalizacją z oligofrenopedagogiki, pragnę zwrócić uwagę nie tylko na bogatą wiedzę prowadzącej, ale przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego uczestnika terapii. Stworzona atmosfera zajęć umożliwiła, w tej trudnej chorobie, odnaleźć się wszystkim pacjentom, bez względu na poziom zaawansowania schorzenia. Troska, cierpliwość, a przede wszystkim empatia, pomagały się otworzyć nie tylko na dialog, ale sprawiały, że moja podopieczna z wielką chęcią uczestniczyła we wszystkich zajęciach, nie mogąc doczekać się kolejnych.

Cieszę się, że powstał taki projekt i mam nadzieję, że w przyszłości M. St. Warszawa zechce kontynuować jego istnienie.

   Przeczytaj referencję