Medytacja „Oddychanie kolorem” – płyta CD

Medytacja prowadzona – oddychanie kolorem poprzez czakry używając dźwięków i kolorów. Oczyszcza, otwiera oraz wzmacnia czakry, oraz obszary ciała i życia, które reprezentują. Również integruje różne aspekty życiowe. Osoby, które jej słuchają czują przypływ siły życiowej i pomyślności.

Płyta „Oddychanie kolorem. Medytacja z kolorami” łączy dwa uzupełniające się aspekty w obrębie harmonizowania i wzmacniania pola aury i czakr, a więc centrów energetycznych, osadzonych w ciele. To pierwsza, znana mi medytacja, zespalająca dźwięki harmonizujące czakry z ich odpowiednikami na poziomie kolorów. Z tego powodu uważam, iż zaproponowana przez Antoniego Przechrztę medytacja, zasługuje na uwagę i spełnia swoją funkcję doskonale. Każdy, kto wykona medytację według ścieżki zaproponowanej przez autora, poczuje siłę i moc oddziaływania tej płyty. Pierwsza jej część to transowe brzmienie niskich wibracji częstotliwościowych, dźwięków wykonujących pracę na naszych czakrach. Z pozoru nic się nie dzieje, zatapiamy się w spokojnej relaksacji, która trwa bardzo długo i zawiesza nas w stanie głębokiego odprężenia. Nic bardziej pożądanego i celowego, przy koncentracji i wizualizacji kolorów, które mają wzmocnić nasze ciało fizyczne. Spokój, który wycisza nasze zmysły, ma jednak niezwykłą dynamikę oddziaływania. Dźwięki poruszają każdą z czakr w specyficzny dla siebie sposób, czego jako obserwatorzy, doświadczamy w postaci drgania każdej komórki naszego ciała. Tak otwieramy się fizycznie i wibracyjnie, przygotowując na podróż przez świat tęczy barw, którą jesteśmy. W dalszej części płyty, jesteśmy zapoznawani z techniką medytacji, a następnie przystępujemy do jej realizacji. To podróż nie tylko przez centra energetyczne, czakry w naszym ciele, harmonizujące i wzmacniające za pośrednictwem kolorów, ciało fizyczne i auryczne, ale medytacja prowadząca nas po części przez tęczowy most światła. Kontaktujemy się poprzez kolory i czakry z promieniami w Moście Tęczy. Mamy możliwość zestrojenia z ciałem fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, przyczynowym, duchowym. Wszystko to odbywa się w kontakcie z Boskim Źródłem i w dbałości o nasze uziemienie. Korzyść jaką możemy wynieść po 70-minutowej sesji „Oddychania kolorem”, to silniejsze ciało fizyczne, harmonia na poziomie kolorów i czakr, które wchłaniamy w siebie, by poczuć jakość każdej wibracji barw i zespolić je ze sobą, tworząc materialną substancję w postaci „konkretnej” aury wypełnionej kolorami. Łączymy trzy, znaczące w medytacji oddechy, wizualizację i relaksację, uzyskując poczucie pełni i siły. Jesteśmy gotowi, by przyjąć to, co dla nas najpiękniejsze. „Niech się dzieje to, co najpiękniejsze”.  Płyta dla każdego, kto pracuje świadomie z kolorami i dba o ich harmonijne oddziaływanie w swoim życiu.

dr Małgorzata Weronika Musioł

 

Medytacja „Miłość bezinteresowna i bezgraniczna” – Płyta CD

Medytacja prowadzona to wizualizacja umożliwiająca uzdrowienie relacji z najbliższymi, relacji rodzinnych, a także relacji z samym sobą. Pomoże w większej akceptacji świata zewnętrznego i w utrzymaniu pogody ducha. Osoby, które jej słuchają relacjonowały, że były w stanie uzdrowić relacje np. z rodzicami, z którymi nie rozmawiały przez lata.

 

To piękna medytacja, której można słuchać bez końca. Za sprawą oprawy muzycznej i tego, co się podczas niej z nami wydarza. Można ją podsumować jednym, krótkim zdaniem, uczymy się tego, co dla nas najtrudniejsze w naszym egzystencjalnym doświadczeniu, a zarazem najważniejsze w życiu, doświadczenia Jedności. Zatapiamy się w niej i uczymy jej języka, na prawach boskich i uniwersalnych. Nie ma niczego piękniejszego i ważniejszego nad miłość uniwersalną, bezinteresowną i bezgraniczną. Ona nas otula, odżywia, z niej się wyłaniamy i do niej powracamy. To nasze Boskie Źródło, które nas zasila i którym Jesteśmy. Tu znajduje się klucz do bycia szczęśliwym i dającym przyzwolenie na bycie szczęśliwym innym. Absolutna, niczym nie uwarunkowana Miłość, Akceptacja, wszystkiego, takim, Jakim Jest. Antoni Przechrzta zmyślnie skonstruował tę podróż w głąb samego siebie, nie pomijając żadnego z jej aspektów. Możemy doświadczyć akceptacji siebie poprzez drugiego człowieka, w oparciu o to doświadczenie, budować właściwe relacje z całym otaczającym nas światem. Nie jesteśmy niczym innym jak wszechogarniającą miłością, słowa, prowadzenie głosem, powodują, że odkrywamy swoje prawdziwe Ja, łączymy się z naszą Esencją, która jest bezgraniczna i czysta. Wszystko, co ją zabrudza, w tej podróży medytacyjnej, odpada. W każdej chwili, w dowolnym momencie, możemy stać się jednością i emanować ją na cały świat. Taka jest właśnie bezinteresowna Miłość. Mamy ją w zasięgu ręki zawsze. Czy kiedykolwiek przeprosiłeś Ziemię za to, że po niej stąpasz? Ona to czuje. Czy odwzajemniłeś się jej za to, co ci Daje? Wyraziłeś swoją Wdzięczność? Jakie masz relacje ze światem Natury?  Miłość jest potężną Wibracją, która otula całe Uniwersum. Miłość, jaka emanuje ze świata Natury, jest odbiciem na Nas tej uniwersalnej Całości. Uczmy się jej i podglądajmy świat Natury, aby właściwie ją zastosować w swoim życiu. Wtedy poprawimy swój byt i życie na całej Planecie. Medytacja składa się z trzech części, została oparta na wprowadzeniu, medytacji i dialogu, w który zostajemy wprowadzeni mimochodem, po wybrzmieniu medytacji. Mimo oddzielnych części, konceptualnie płyta „Duchowe uzdrawianie. Miłość bezinteresowna i bezgraniczna” stanowi całość.  W Autentycznej, bezinteresownej Miłości jest Dawanie i przyzwolenie na bycie, według Bożego planu, któremu mamy dawać pierwszeństwo. Tylko w bezinteresownej, nieuwarunkowanej niczym miłości, integrujemy się ze wszystkim, co Jest. To jest kierunek, ku któremu mamy podążać, aby ocalić siebie. Czyli także, uzdrowić, jak mówi Antoni Przechrzta, na wszystkich, możliwych poziomach. Autentyczna miłość to prawdziwe Piękno, które ma być naszym udziałem. Polecam gorąco każdemu! Ważna lekcja do przerobienia i spora dawka pokory.

dr Małgorzata Weronika Musioł

 

 

 

ANNA FRANKOWSKA, WSZYTSKO JEST KOLOREM, „Czwarty Wymiar”, nr 2, 2019, str. 16-19
Książka do koloroterapii